28 czerwca 2019

Jesteśmy firmą motoryzacyjną, która ma bardzo ugruntowaną pozycję na rynku.

Otworzyliśmy działalność w roku 1990 i istniejemy po dziś dzień. Jesteśmy bardzo oddani swojej pracy, ponieważ jest ona naszą największą pasją. Motoryzacja to spełnienie naszych marzeń, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy pomagać swoim klientom i doradzać im podczas zakupów.

Co znajdzie w naszej ofercie pasjonat motoryzacji?

Przede wszystkim trudnimy się w sprzedaży akcesoriów oraz części do jednośladów. Szczególnie dużo mamy w swojej ofercie części do skuterów oraz części do motorów. Sprzedajemy przede wszystkim części do silników, układy paliwowe, filtry powietrza, oświetlenie, kierownicę i elektrykę, ramy i nadwozia, układy hamulcowe, a nawet zawieszenie i osprzęt do kół. Ponadto posiadamy części do jednośladów z okresu PRL, a także do skuterów i motorów różnych marek. Sprzedajemy części Benelli, części Bajaj, części Atala, części ZIPP, części Romet oraz wiele innych.

Jeżeli wybierasz się jednośladem w długą podróż, to przygotujemy cię do niej. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów przydatnych w czasie podróży. Znajdziesz u nas: pokrowce na jednoślady, owiewki, zabezpieczenia, kaski oraz odzież na motor i skuter. Ponadto posiadamy także elementy dekoracyjne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także sklepu stacjonarnego. Nasi konsultanci oraz sprzedawcy odpowiedzą na każde nurtujące cię pytanie, a także doskonale doradzą.

Related Tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *