25 sierpnia 2019

Jeżeli jesteś fanem dwóch kółek, to doskonale trafiłeś, ponieważ w naszym internetowym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażenia jednośladu.

Niedawno otwarty sklep internetowy ma w swojej bogatej ofercie wszystkie marki motocykli i skuterów

Istniejemy na rynku bardzo długie lata, jednak dopiero niedawno postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy. W swojej ofercie mamy naprawdę wszystko, co niezbędne do wyposażenia oraz naprawienia motoru, oraz skuterów. Wyposażymy cię nawet w najdłuższą podróż życia na jednośladzie. Ponadto wysyłka jest u nas błyskawiczna i trwa maksymalnie 3 dni.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie marki jak: ZIPP, Romet, Kawasaki, Atala, Bajaj, Piaggio, Yamaha i wiele innych. Oferujemy do nich wszystkie części zamienne. W naszym sklepie dostaniesz nawet części do jednośladów z okresu PRL.

Co więcej, zakupisz u nas zawieszenie, obudowy i plastyki, kierownicę i liczniki, całe oświetlenie, elektrykę, filtry powietrza i układ paliwowy oraz wydechy i linki naprawcze. Ponadto dostaniesz u nas każdy rodzaj akumulatora i każdy rodzaj światła. Sprzedajemy nawet tak małe rzeczy, jak klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe i tarcze hamulcowe. Znajdziesz u nas łańcuchy napędowe tylne i przednie oraz śruby i zabezpieczenie na zębatki. Oprócz tego posiadamy tłoki, pierścienie tłokowe oraz sworznie i zabezpieczenia.

Jeżeli potrzebujesz lakierów w aerozolu w konkretnym kolorze, to u nas takie zdobędziesz. Sprzedajemy nawet drobne rzeczy takie jak: breloczki, zabezpieczenia, osłonki, naklejki na motory oraz ciuchy i kaski na jednoślady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu telefonicznego i mailowego. Odpowiemy na każde pytanie!

Related Tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *