10 lipca 2019

Dlatego, że jako jedyni posiadamy sprawdzone oraz najwyższej jakości części do motorów, oraz skuterów.

Na jednośladach znamy się jak mało kto. Nie boimy się naszej konkurencji, ponieważ jesteśmy pewni swojej ugruntowanej przez lata pozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy świat motoryzacji od podszewki. To pozwoliło nam na otworzenie sklepów: stacjonarnego oraz internetowego.

W naszym sklepie internetowym posiadamy około 1200 produktów

Z oferty internetowej mogą skorzystać osoby z całej Polski. Wysyłamy zakupione części do skuterów oraz do motorów do klientów z całego kraju. Jest to proces bardzo szybki, dlatego klienci są zadowoleni.

W swojej ofercie mamy do zaproponowania części do skuterów i motocykli, części do jednośladów nawet z okresu PRL, części do Pocket Bike oraz części do ATV. W swojej ofercie posiadamy wiele najbardziej znanych marek motoryzacyjnych. Sprzedajemy części Romet, części ZIPP oraz wiele innych.

Sprzedajemy także kompletne ogumienie, silniki, a także filtry oleju paliwa i powietrza. Elektryka i akumulatory również są dostępne w naszej ofercie. Zaopatrzysz swój jednoślad w każdy najmniejszy element.

Posiadamy także akcesoria ozdobne oraz kaski i odzież na motor. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, a także do dokładniejszego zapoznania się z samą naszą firmą. Części do skuterów oraz do motorów przybywają u nas z dnia na dzień, dlatego warto śledzić stronę z nowościami oraz stronę z wyprzedażami.

Related Tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *