13 czerwca 2019

Jesteśmy największymi pasjonatami skuterów oraz motocykli. Na ten temat wiemy wszystko i dysponujemy ogromną wiedzą.

Znamy się na każdej części i każdym akcesorium

Jesteśmy przygotowani i doświadczeni pod każdym względem. Na rynku motoryzacyjnym istnieje niemalże 30 lat. Dlatego posiadamy tak wielu klientów, którzy zjeżdżają do nas całej Polski.

Jeżeli chodzi o motocykle, to posiadamy do nich wiele części, których nie znajdziesz w tradycyjnym sklepie. Sprzedajemy części do silników, układy paliwowe, filtry powietrza, oświetlenie, napęd, koła oraz ogumienie. W swojej ofercie mamy także silniki kompletne, elektrykę i akumulatory oraz odzież ochronną. Znajdziesz u nas akcesoria do każdego rodzaju i marki motorów.

To samo tyczy się skuterów. Posiadamy wszystkie części do skuterów, wszystkich marek. Oferujemy części ZIPP, części Romet, części Derbi, czy części Ferro. Do skuterów posiadamy takie akcesoria, jak oleje i chemię, kaski motocyklowe, sakwy, zamknięcia i wiele innych.

Oferujemy specjalne oferty skierowane do firm. Zapraszamy do indywidualnej wyceny i najlepszej ceny. Ponadto oferujemy także wiele wyprzedaży i promocji, w których czasie można zaopatrzyć się w tańsze akcesoria.

Jeżeli podoba Ci się jakieś akcesorium albo część zamienna z naszego internetowego sklepu, to można ją jak najbardziej zamówić. Wysyłamy towar niezwłocznie i w ciągu 3 dni powinien być na miejscu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Related Tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *