22 czerwca 2019

W branży motoryzacyjnej istniejemy od prawie 30 lat. Doskonale znamy się na swoim fachu, ponieważ mamy wykształcenie, które pomaga nam zrozumieć każdy problem oraz zbierane przez wiele lat doświadczenie.

Posiadamy sklep stacjonarny oraz sklep internetowy. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych szerokich usług i asortymentów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub indywidualnego.

Na naszej stronie internetowej widnieje wiele ofert z różnymi kategoriami

Przede wszystkim trudnimy się w sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów do jednośladów. Jesteśmy fanami motorów, do których sprzedajemy części tak jak elektrykę, układ paliwowy, filtry powietrza oraz wiele innych. Posiadamy także części do jednośladów z okresu PRL. U nas zaopatrzysz się także w silniki kompletne oraz ogumienie. Posiadamy części do motorów wszystkich Marek dostępnych na rynku.

Jeżeli chodzi o sprzedaż części do skuterów, to również takie posiadamy. Handlujemy częściami ZIPP, częściami Romet oraz wieloma innymi.

Nie ma innego sklepu, który posiada w swojej ofercie tak wiele akcesoriów i części jak my. Jeżeli czegoś nie znajdziesz u nas, to nie znajdziesz nigdzie indziej. Współpracujemy także z wieloma firmami, którym oferujemy bardzo atrakcyjne oferty i warunki. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój sklep w większą ilość części, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej indywidualnej i dostosowanej do każdego klienta oferty.

Related Tags

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *